Nallıhan KYK Erkek ve Kız Yurtları, Ankara

Nallıhan, Ankara şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Nallıhan) bulunan kyk yurtlarına, Nallıhan kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Nallıhan kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Nallıhan Kyk Yurtları

Ankara şehrinin Nallıhan ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Nallıhan Kyk Yurt Ücretleri

Ankara şehrine bağlı Nallıhan kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Nallıhan,Ankara kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Nallıhan kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

NASUHPAŞA MAHALLESİ AYHAN SÜMER CADDESİ NO. 12 NALLIHAN/ANKARA

+903127851250

HAFIZ MUSTAFA SÜMER KYK ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

NASUHPAŞA MAHALLESİ AYHAN SÜMER CADDESİ NO. 12 NALLIHAN/ANKARA

+903127851250

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi