Nizip KYK Erkek ve Kız Yurtları, Gaziantep

Nizip, Gaziantep şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Nizip) bulunan kyk yurtlarına, Nizip kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Nizip kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Nizip Kyk Yurtları

Gaziantep şehrinin Nizip ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Nizip Kyk Yurt Ücretleri

Diğer illerde olduğu gibi Gaziantep şehrine bağlı Nizip kyk yurtlarının da konaklamak için bir maliyeti vardır. 2020 yılında Nizip,Gaziantep kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 215-340 TL arası değişmektedir. Sizde Nizip kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

SAMANDÖKEN MEVKİİ NİZİP MYO YANI NO:93/C NİZİP/GAZİANTEP (A-B KIz BLOK) - FATİH SULTAN MAHALLESİ İPEK YOLU MEVKİ PAFTA 46, ADA 758, PARSEL 39 NİZİP/ GAZİANTEP(C ERKEK BLOK)

+903125516000

NİZİP KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

SAMANDÖKEN MEVKİİ NİZİP MYO YANI NO:93/C NİZİP/GAZİANTEP (A-B KIz BLOK) - FATİH SULTAN MAHALLESİ İPEK YOLU MEVKİ PAFTA 46, ADA 758, PARSEL 39 NİZİP/ GAZİANTEP(C ERKEK BLOK)

+903125516000

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72