Oltu KYK Erkek ve Kız Yurtları, Erzurum

Oltu, Erzurum şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Oltu) bulunan kyk yurtlarına, Oltu kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Oltu kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Oltu Kyk Yurtları

Erzurum şehrinin Oltu ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Oltu Kyk Yurt Ücretleri

Erzurum şehrine bağlı Oltu kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Oltu,Erzurum kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Oltu kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

YASİN HAŞİMOĞLU MH.DEVECİ CD.NO:49 OLTU/ERZURUM

+904428166685

OLTU KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

YASİN HAŞİMOĞLU MH.DEVECİ CD.NO:49 OLTU/ERZURUM

+904428166685

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi