Ondokuzmayıs(Ballıca) KYK Erkek ve Kız Yurtları, Samsun

Ondokuzmayıs(Ballıca), Samsun şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Ondokuzmayıs(Ballıca)) bulunan kyk yurtlarına, Ondokuzmayıs(Ballıca) kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Ondokuzmayıs(Ballıca) kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Ondokuzmayıs(Ballıca) Kyk Yurtları

Samsun şehrinin Ondokuzmayıs(Ballıca) ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Ondokuzmayıs(Ballıca) Kyk Yurt Ücretleri

Samsun şehrine bağlı Ondokuzmayıs(Ballıca) kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Ondokuzmayıs(Ballıca),Samsun kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Ondokuzmayıs(Ballıca) kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

İstiklal Mahallesi Denizevleri Cad.No:81-83 19 Mayıs/SAMSUN

+903625150444

ONDOKUZ MAYIS KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

İstiklal Mahallesi Denizevleri Cad.No:81-83 19 Mayıs/SAMSUN

+903625150444

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi