Ortaköy KYK Erkek ve Kız Yurtları, Aksaray

Ortaköy, Aksaray şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Ortaköy) bulunan kyk yurtlarına, Ortaköy kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Ortaköy kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Ortaköy Kyk Yurtları

Aksaray şehrinin Ortaköy ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Ortaköy Kyk Yurt Ücretleri

Aksaray şehrine bağlı Ortaköy kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Ortaköy,Aksaray kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Ortaköy kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

A BLOK ERKEK ADRESİ: MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ BAHÇELER CAD. NO:166 68400 ORTAKÖY B BLOK KIZ ADRESİ:MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ BAHÇELER CAD.KANARYA SOKAK NO:18 ORTAKÖY

+903823516121

ORTAKÖY KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

A BLOK ERKEK ADRESİ: MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ BAHÇELER CAD. NO:166 68400 ORTAKÖY B BLOK KIZ ADRESİ:MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ BAHÇELER CAD.KANARYA SOKAK NO:18 ORTAKÖY

+903823516121

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi