Palandöken KYK Erkek ve Kız Yurtları, Erzurum

Palandöken, Erzurum şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Palandöken) bulunan kyk yurtlarına, Palandöken kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Palandöken kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Palandöken Kyk Yurtları

Erzurum şehrinin Palandöken ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Palandöken Kyk Yurt Ücretleri

Diğer illerde olduğu gibi Erzurum şehrine bağlı Palandöken kyk yurtlarının da konaklamak için bir maliyeti vardır. 2020 yılında Palandöken,Erzurum kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 215-340 TL arası değişmektedir. Sizde Palandöken kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

Adnan Menderes Mahallesi İbrahim Hakkı Caddesi No:18 B/C Yıldızkent Palandöken/ERZURUM

+904423430374

RABİA HATUN KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adnan Menderes Mahallesi İbrahim Hakkı Caddesi No:18 B/C Yıldızkent Palandöken/ERZURUM

+904423430374

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72