Sancaktepe KYK Erkek ve Kız Yurtları, İstanbul

Sancaktepe, İstanbul şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Sancaktepe) bulunan kyk yurtlarına, Sancaktepe kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Sancaktepe kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Sancaktepe Kyk Yurtları

İstanbul şehrinin Sancaktepe ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Sancaktepe Kyk Yurt Ücretleri

İstanbul şehrine bağlı Sancaktepe kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Sancaktepe,İstanbul kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Sancaktepe kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

OSMANGAZİ MAHALLESİ ERGUVAN SOKAK NO:8 SANCAKTEPE/İSTANBUL

+902163111523

İYİMAYA KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU

OSMANGAZİ MAHALLESİ ERGUVAN SOKAK NO:8 SANCAKTEPE/İSTANBUL

+902163111523

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi