Sandıklı KYK Erkek ve Kız Yurtları, Afyonkarahisar

Sandıklı, Afyonkarahisar şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Sandıklı) bulunan kyk yurtlarına, Sandıklı kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Sandıklı kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Sandıklı Kyk Yurtları

Afyonkarahisar şehrinin Sandıklı ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Sandıklı Kyk Yurt Ücretleri

Diğer illerde olduğu gibi Afyonkarahisar şehrine bağlı Sandıklı kyk yurtlarının da konaklamak için bir maliyeti vardır. 2020 yılında Sandıklı,Afyonkarahisar kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 215-340 TL arası değişmektedir. Sizde Sandıklı kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

ZAFER MAHALLESİ GÜLHANE CADDESİ NO:76 AFYONKARAHİSAR/SANDIKLI

+902725151611

ESMA SULTAN KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

ZAFER MAHALLESİ GÜLHANE CADDESİ NO:76 AFYONKARAHİSAR/SANDIKLI

+902725151611

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72