Şarkikaraağaç KYK Erkek ve Kız Yurtları, Isparta

Şarkikaraağaç, Isparta şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Şarkikaraağaç) bulunan kyk yurtlarına, Şarkikaraağaç kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Şarkikaraağaç kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Şarkikaraağaç Kyk Yurtları

Isparta şehrinin Şarkikaraağaç ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Şarkikaraağaç Kyk Yurt Ücretleri

Diğer illerde olduğu gibi Isparta şehrine bağlı Şarkikaraağaç kyk yurtlarının da konaklamak için bir maliyeti vardır. 2020 yılında Şarkikaraağaç,Isparta kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 215-340 TL arası değişmektedir. Sizde Şarkikaraağaç kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

ORTA MAHALLESİ 1478 SOKAK NO:2 ŞARKİKARAAĞAÇ/ISPARTA

+902464113960

ŞARKİKARAAĞAÇ KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

ORTA MAHALLESİ 1478 SOKAK NO:2 ŞARKİKARAAĞAÇ/ISPARTA

+902464113960

İletişim

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 305 74 72