Şuhut KYK Erkek ve Kız Yurtları, Afyonkarahisar

Şuhut, Afyonkarahisar şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Şuhut) bulunan kyk yurtlarına, Şuhut kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Şuhut kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Şuhut Kyk Yurtları

Afyonkarahisar şehrinin Şuhut ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Şuhut Kyk Yurt Ücretleri

Afyonkarahisar şehrine bağlı Şuhut kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Şuhut,Afyonkarahisar kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Şuhut kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

TAŞLICA MH. RÜZGARLI SK. NO:1 ŞUHUT /AFYONKARAHİSAR

+902727181096

ŞUHUT KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

TAŞLICA MH. RÜZGARLI SK. NO:1 ŞUHUT /AFYONKARAHİSAR

+902727181096

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi