Susurluk KYK Erkek ve Kız Yurtları, Balıkesir

Susurluk, Balıkesir şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Susurluk) bulunan kyk yurtlarına, Susurluk kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Susurluk kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Susurluk Kyk Yurtları

Balıkesir şehrinin Susurluk ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Susurluk Kyk Yurt Ücretleri

Balıkesir şehrine bağlı Susurluk kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Susurluk,Balıkesir kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Susurluk kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

YENİ MAHALLE MİLLİ EGEMENLİK CADDESİ NO: 85 MANYAS /BALIKESİR

+902668182021

MANYAS KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDU

YENİ MAHALLE MİLLİ EGEMENLİK CADDESİ NO: 85 MANYAS /BALIKESİR

+902668182021

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi