Ulukışla KYK Erkek ve Kız Yurtları, Niğde

Ulukışla, Niğde şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Ulukışla) bulunan kyk yurtlarına, Ulukışla kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Ulukışla kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Ulukışla Kyk Yurtları

Niğde şehrinin Ulukışla ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Ulukışla Kyk Yurt Ücretleri

Niğde şehrine bağlı Ulukışla kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Ulukışla,Niğde kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Ulukışla kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

ALPAĞUT MAH. KILAN CAD.SELİM SOK. NO:3 ULUKIŞLA/NİĞDE

+903125516000

ULUKIŞLA KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

ALPAĞUT MAH. KILAN CAD.SELİM SOK. NO:3 ULUKIŞLA/NİĞDE

+903125516000

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi