Vezirköprü KYK Erkek ve Kız Yurtları, Samsun

Vezirköprü, Samsun şehrinin ilçelerinden biridir. Ve bu ilçede (Vezirköprü) bulunan kyk yurtlarına, Vezirköprü kyk yurtlarının iletişim bilgilerine, kyk yurtlarında sağlanan hizmetlere ve Vezirköprü kyk yurt ücretleri hakkında detaylı bilgiye, listelenen kyk yurtları detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün amacı; yükseköğrenim gören öğrenciler için, beslenme yardımı yapmak, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle milli ve manevi gelişmelerine katkı sağlamak, öğrencilere kredi veya burs vermek, öğrencilerin yükseköğrenimlerini kolaylaştırmaktır.

Vezirköprü Kyk Yurtları

Samsun şehrinin Vezirköprü ilçesindeki Kyk Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Vezirköprü Kyk Yurt Ücretleri

Samsun şehrine bağlı Vezirköprü kyk yurtlarının konaklamak için bir maliyeti vardır. 2022 yılında Vezirköprü,Samsun kyk yurt ücretleri 'Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre aylık 230 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca standardı yüksek, özel nitelikli yurtların aylık ücreti 230-390 TL arası değişmektedir. Sizde Vezirköprü kyk yurtları kategorisinden yurtları ve kyk yurtları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla

A-B BLOK KIZ ÖĞRENCİ - TAŞKALE MAHALLESİ 750. SK. NO:10-12 VEZİRKÖPRÜ / SAMSUN C BLOK ERKEK ÖĞRENCİ - ATATÜRK MAH. 621. SOK. NO: 22 VEZİRKÖPRÜ / SAMSUN

+903626461110

VEZİRKÖPRÜ KYK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

A-B BLOK KIZ ÖĞRENCİ - TAŞKALE MAHALLESİ 750. SK. NO:10-12 VEZİRKÖPRÜ / SAMSUN C BLOK ERKEK ÖĞRENCİ - ATATÜRK MAH. 621. SOK. NO: 22 VEZİRKÖPRÜ / SAMSUN

+903626461110

İletişim

Telif © 2015-2023 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi