02 Nisan 2020 08:44:28

Hakkımızda

Eyurtlar.com, konaklamadaki pürüzleri ortadan kaldırmaya yardımcı olan teknolojiye yatırım yaparak öğrenci evlerinden yurtlara ve çok daha fazlasının olduğu harika konaklama yerleri, çeşitli ulaşım seçenekleri ve unutulmayacak deneyimleriyle binlerce öğrenciyi ve işletmeyi sorunsuz bir şekilde bir araya getirir. 

Türkiye geneli öğrenci yurdu sağlama ve öğrencilerin mükemmel konaklama yerlerini bulmalarına yardımcı olan Türkiye'nin lider yurt arama platformu Eyurtlar.com, 5 yıldır bu pazarda ve ekibi ile binlerce öğrenciye yurt ve öğrenci evlerini bulmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Eyurtlar.com ne sunuyor ?

Çeşitli seçenekler:

Günden güne büyüyen Eyurtlar.com, öğrenciler için özel olarak inşa edilen ve yönetilen yurtları, öğrenci evlerini ve apartlarını, yetkililerle tek tek görüşüp listelemektedir. 

 

Düşük fiyatlar:

Eyurtlar.com halen işletmelerle görüşme sağlayıp sözleşme imzalamaktadır. Yapılan bu görüşmeler sonucu gerçek yurt fiyatlarını sitemizde sunmaktayız. Hali hazırda anlaşmalı olduğumuz işletmelerin mevcut en iyi fiyatlarını sunmayı garanti ediyoruz. 

 

Rezervasyon ücreti yok
Sizden herhangi bir işlem ücreti almıyor veya herhangi bir rezervasyon bedeli eklemiyoruz. 

 

Güvenli rezervasyon
Güvenli platformumuz aracılığıyla her gün yüzlerce işlemin gerçekleşmesini sağlıyor ve gizliliğinizi korumak için en yüksek standartlarla çalışıyoruz. Daha fazla bilgi almak için lütfen Gizlilik Bildirimimize göz atın.

 

Sitemiz üzerinden yaptığınız rezervasyondan başlayarak konaklamanızın her anında size destek olacağımıza, pozitif bir iletişim kurarak size gönül rahatlığı sunacağımıza söz veriyoruz.

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 346 98 18

Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez kullanımı yapılmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.