01 Nisan 2020 23:48:35

Üyelik Sözleşmesi

(Güncelleme: 18.03.2020)

 

Madde 1 – Giriş

Üyelik sözleşmesi (Bundan sonra kısaca “Sözleşme” olarak anılacaktır), Eyurtlar Reklam ve Konaklama Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi (Bundan sonra kısaca “Firma” olarak anılacaktır.)  ile Firmaya ait www.eyurtlar.com’a (Bundan sonra kısaca "eyurtlar" olarak anılacaktır) üye olacak ya da eyurtlar’a reklam verecek internet kullanıcıları (Bundan sonra kısaca “Üye” olarak anılacaktır.) arasında akdedilmiştir.

İşbu sözleşme, sizinle, eyurtlar arasında yapılmaktadır. Hizmetlerimizi kullanmakla, işbu sözleşmenin hüküm ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.
 

Madde 2 - Süre

Sizin tarafınızdan verilen yurt veya apart, tanıtım veya reklamı bir (1) yıl boyunca anılan sitede (eyurtlar) yayınlanmaktadır. İşbu sözleşme tüm üyeler için geçerlidir. İşbu sözleşme; yeni kullanıcılar için reklam yayın süresi, yayıncı siteye yapılacak reklamın eklenmesiyle yürürlüğe girecektir. Yayına girdiği ilk gün reklamın başlangıç tarihi sayılır. Aynı şekilde reklam yayın bitiş şüresi yayınlandığı tarihin bir yıl sonraki ilgili ay ve günüdür. Eyurtlar ilgili işletme reklamının bir(1) yıl boyunca sitede yayınlanmasının garantisini vermektedir.

 

Madde 3 – Kapsam

Eyurtlar, internet üzerinden Türkiye'deki öğrenci apartı ve öğrenci yurtlarının reklam hizmetini sağlamaktadır. Bu reklamlar masaüstü,tablet ve mobil cihazlar aracılığı ile yapılmaktadır. Reklamı yapılan işletmenin detay sayfasında yer alan sms modülü sayesinde eyurtlar ziyaretçileri ilgili işletmeye sms gönderebilir. Ayrıca eyurtlar.com'da bulunan diğer sms formları ile yurtlara toplu sms'ler iletilebilir. Reklam veren işletme, eyurtlar.com ziyaretçilerinden sms alabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılır. 

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun  iptal edilmesi halinde, eyurtlar.com kullanıcı sözleşmesini tek taraflı feshetme ve ilgili işletmenin üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

 

Madde 4 – Ücretlendirme

Eyurtlar.com’da yayınlanan reklamların 1 yıl süre ile ücretlendirmesi vardır. Bu ücretlendirme, reklamın site üzerinde yer aldığı sıralamaya ve bazı ek özelliklere göre değişmektedir.

Ücretlendirme, reklamın yayınlandığı gün başlamaktadır. Yayınlanan reklam, reklam veren tarafından ondört(14) gün içerisinde iptal edilebilir ve ücret iadesi kesintisiz olarak yapılmaktadır.

 

Madde 5 - Ekler

Kullanıcılar, sitede yayınlanan kurallar ve politikaların işbu sözleşmenin eki ve ayrılmaz bir parçası olduğunu kabul ederler. Kullanıcılar sözleşmede yer alan kuralları da okuyup anladıklarını kabul ederler. 

Telif © 2015-2020 Tüm hakları saklıdır Nil Ticaret Merkezi 0850 346 98 18

Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez kullanımı yapılmaktadır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.