Afyonkarahisar Erkek Yurtları ve Apartları

Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Afyonkarahisar şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Afyonkarahisar yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları

Afyonkarahisar Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Afyon Üniyurt Kız-Erkek Öğrenci Yurtları

Merkez, Afyonkarahisar

Sosyal sorumluluk projeleri, kariyer günleri, seminer ve konferanslar, mezuniyet günleri, konserler, tatil organizasyonları, çeşitli turnuvalar, karaoke günleri gibi etkinliklerle öğrencilerimizin kiş

Afyon Üniyurt Kız-Erkek Öğrenci Yurtları

Sosyal sorumluluk projeleri, kariyer günleri, seminer ve konferanslar, mezuniyet günleri, konserler, tatil organizasyonları, çeşitli turnuvalar, karaoke günleri gibi etkinliklerle öğrencilerimizin kişisel gelişimine katkıda bulunacak her türlü kültürel ve sosyal etkinlikler yapılmaktadır. 

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır