Antalya Erkek Yurtları ve Apartları

Antalya Erkek Öğrenci Yurtları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Antalya şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Antalya Erkek Öğrenci Yurtları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Antalya yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Antalya Erkek Öğrenci Yurtları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Antalya Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları

Antalya Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Arma Erkek Öğrenci Yurdu

Muratpaşa, Antalya

Yurt odaları 2,3 ve 4 kişiliktir. Her odada çalışma masası, internet, mini buzdolabı bulunmaktadır. Arma Erkek Öğrenci Yurdu, Akdeniz Üniversitesi ana kampüsüne 10 dk, Sosyal bilimler MYO’ya 5 dakika

Arma Erkek Öğrenci Yurdu

Yurt odaları 2,3 ve 4 kişiliktir. Her odada çalışma masası, internet, mini buzdolabı bulunmaktadır. Arma Erkek Öğrenci Yurdu, Akdeniz Üniversitesi ana kampüsüne 10 dk, Sosyal bilimler MYO’ya 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Yakamoz Özel Erkek Öğrenci Yurdu

Merkez, Antalya

Her odada çalışma masası, internet, kaloriferli ısınma sistemi bulunmaktadır. Ayrıca Antalya için en önemli şey olan klima tüm odalarda bulunmaktadır. Yurt hizmetleri:24 saat güvenlik, sabah kahvaltıs

Yakamoz Özel Erkek Öğrenci Yurdu

Her odada çalışma masası, internet, kaloriferli ısınma sistemi bulunmaktadır. Ayrıca Antalya için en önemli şey olan klima tüm odalarda bulunmaktadır. Yurt hizmetleri:24 saat güvenlik, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, kat ve oda temizliği, etüd odası, çamaşırhane ve ütü hizmeti.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır