Bilecik Erkek Yurtları ve Apartları

Bilecik Erkek Öğrenci Yurtları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Bilecik şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Bilecik Erkek Öğrenci Yurtları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Bilecik yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Bilecik Erkek Öğrenci Yurtları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Bilecik Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları

Bilecik Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

İlim Yayma Cemiyeti Edebali Erkek Öğrenci Yurdu

Merkez, Bilecik

Yurtlarımızda kalan öğrencilerimizin mânevi birikimleri yanında, çağın bilim ve teknolojisinden istifade edebilen, özgür iradesinin farkında, konusunda ‘en iyi’ olmaya talip, geniş bir dünya görüşüne

İlim Yayma Cemiyeti Edebali Erkek Öğrenci Yurdu

Yurtlarımızda kalan öğrencilerimizin mânevi birikimleri yanında, çağın bilim ve teknolojisinden istifade edebilen, özgür iradesinin farkında, konusunda ‘en iyi’ olmaya talip, geniş bir dünya görüşüne sahip gençler olarak yetişmelerini hedefliyoruz.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır