Bolu Kız Yurtları ve Apartları

Bolu Kız Öğrenci Yurtları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Bolu şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Bolu Kız Öğrenci Yurtları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Bolu yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Bolu Kız Öğrenci Yurtları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Bolu Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları

Bolu Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Bolu Özel Arba Kız Yurdu

Merkez, Bolu

Sportif faaliyetlere ve sosyal etkinliklere önem veren yurdumuzda bu amaçla dönem içinde farklı eğlenceler, kısa mesafe geziler yapılmaktadır. Ayrıca yurdumuzda son derece modern tüm ihtiyaçlarının ka

Bolu Özel Arba Kız Yurdu

Sportif faaliyetlere ve sosyal etkinliklere önem veren yurdumuzda bu amaçla dönem içinde farklı eğlenceler, kısa mesafe geziler yapılmaktadır. Ayrıca yurdumuzda son derece modern tüm ihtiyaçlarının karşılanabildiği 24 saat açık olan spor salonumuz ücretsiz hizmet vermektedir.

Çetinkaya Özel Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Bolu

Kurumumuz aile şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Hiçbir vakfa veya cemiyete bağlı olmayıp özel bir kurumdur; bu sebepten dolayı öğrencilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke olarak benimsemiş

Çetinkaya Özel Kız Öğrenci Yurdu

Kurumumuz aile şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Hiçbir vakfa veya cemiyete bağlı olmayıp özel bir kurumdur; bu sebepten dolayı öğrencilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır