Çankırı Kız Öğrenci Apartları ve Yurt Ücretleri

Çankırı Kız Öğrenci Apartları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Çankırı şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Çankırı Kız Öğrenci Apartları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Çankırı yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Çankırı Kız Öğrenci Apartları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Çankırı Kız Öğrenci Apartları Fiyatları

Çankırı Kız Öğrenci Apartları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Çankırı Can Kız Öğrenci Apartı

Merkez, Çankırı

Bütün bayanların tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak. Bayanların taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak. Bayanlarımıza evdeki güvenli ortamlarını aratmamak

Çankırı Can Kız Öğrenci Apartı

Bütün bayanların tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak. Bayanların taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak. Bayanlarımıza evdeki güvenli ortamlarını aratmamak. Misafirlerimize sunulan hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır