Çorum Erkek Yurtları ve Apartları

Çorum Erkek Öğrenci Yurtları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Çorum şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Çorum Erkek Öğrenci Yurtları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Çorum yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Çorum Erkek Öğrenci Yurtları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Çorum Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları

Çorum Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Erkek Öğrenci Yurdu

Merkez, Çorum

TDV Yurtları olarak bünyemizdeki öğrencilerimizin öğrenim hayatları boyunca sağlıklı, huzurlu ve konforlu bir ortamda barınmalarını sağlarken aynı zamanda kişisel ve manevi gelişimleri için eğitim faa

Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Erkek Öğrenci Yurdu

TDV Yurtları olarak bünyemizdeki öğrencilerimizin öğrenim hayatları boyunca sağlıklı, huzurlu ve konforlu bir ortamda barınmalarını sağlarken aynı zamanda kişisel ve manevi gelişimleri için eğitim faaliyetleri yürütmekteyiz.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır