Denizli Erkek Apartları ve Yurt Ücretleri

Denizli Erkek Öğrenci Apartları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Denizli şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Denizli Erkek Öğrenci Apartları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Denizli yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Denizli Erkek Öğrenci Apartları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Denizli Erkek Öğrenci Apartları Fiyatları

Denizli Erkek Öğrenci Apartları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Denizli Doğa Apart Evleri

Merkezefendi, Denizli

Hizmet kalitemizi en üst düzeylere çıkardık, öğrencilerimiz evlatlarımız ve ülkemizin pırıl pırıl geleceği onları kendi evlerindeki gibi rahat ve huzurlu yuvalar tasarladık studyo dairelerimizde hizme

Denizli Doğa Apart Evleri

Hizmet kalitemizi en üst düzeylere çıkardık, öğrencilerimiz evlatlarımız ve ülkemizin pırıl pırıl geleceği onları kendi evlerindeki gibi rahat ve huzurlu yuvalar tasarladık studyo dairelerimizde hizmet anlayışımızla Denizli'nin gururuyuz.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır