Gümüşhane Kız Öğrenci Apartları ve Yurt Ücretleri

Gümüşhane Kız Öğrenci Apartları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Gümüşhane şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Gümüşhane Kız Öğrenci Apartları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Gümüşhane yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Gümüşhane Kız Öğrenci Apartları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Gümüşhane Kız Öğrenci Apartları Fiyatları

Gümüşhane Kız Öğrenci Apartları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Gümüşhane Şeker Kız Öğrenci Apartı

Merkez, Gümüşhane

 Doğalgaz kombi, asansör, şifreli kapı girişi, güvenlik kamerası, LCD televizyon, uydu yayınları, sınırsız kablosuz internet hizmeti gibi standartlara sahip olan evlerimiz günlük temizlik hizmeti mevc

Gümüşhane Şeker Kız Öğrenci Apartı

 Doğalgaz kombi, asansör, şifreli kapı girişi, güvenlik kamerası, LCD televizyon, uydu yayınları, sınırsız kablosuz internet hizmeti gibi standartlara sahip olan evlerimiz günlük temizlik hizmeti mevcuttur. Sizleri de bu nezih ve huzurlu ortamda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Gümüşhane Zümra Kız Apartı

Merkez, Gümüşhane

Zümra Evleri, Gümüşhane merkezde bulunan yurdumuz güvenliği, temizliği ve konforu ile Gümüşhane üniversite öğrenimi için gelen öğrencilere aile ortamı sıcaklığında Zümra Evleri olarak hizmet vermekted

Gümüşhane Zümra Kız Apartı

Zümra Evleri, Gümüşhane merkezde bulunan yurdumuz güvenliği, temizliği ve konforu ile Gümüşhane üniversite öğrenimi için gelen öğrencilere aile ortamı sıcaklığında Zümra Evleri olarak hizmet vermektedir. 

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır