Karaman Kız Yurtları ve Apartları

Karaman Kız Öğrenci Yurtları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Karaman şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Karaman Kız Öğrenci Yurtları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Karaman yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Karaman Kız Öğrenci Yurtları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Karaman Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları

Karaman Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Elvan Özel Kız Öğrenci Yurdu

Kazımkarabekir, Karaman

Atatürk ilke ve devrimlerinden hiç bir zaman ödün vermeyen, çağdaş yönetim anlayışıyla yola çıkan, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren yurdumuzun birinci ilkesi; öğrencilerimize güvenli kon

Elvan Özel Kız Öğrenci Yurdu

Atatürk ilke ve devrimlerinden hiç bir zaman ödün vermeyen, çağdaş yönetim anlayışıyla yola çıkan, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren yurdumuzun birinci ilkesi; öğrencilerimize güvenli konforlu ve aile sıcaklığında konaklama imkanı sunmaktadır.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır