Kocaeli Erkek Apartları ve Yurt Ücretleri

Kocaeli Erkek Öğrenci Apartları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Kocaeli şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Kocaeli Erkek Öğrenci Apartları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Kocaeli yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Kocaeli Erkek Öğrenci Apartları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Kocaeli Erkek Öğrenci Apartları Fiyatları

Kocaeli Erkek Öğrenci Apartları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Özel Kartepe Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu

Kartepe, Kocaeli

Bu yıl hizmet vermeyi planladığımız ücretsiz servis imkanı ile Arslanbey Yerleşkesinde bulunan tüm bölümlere ve Kocaeli Meslek Yüksek Okulu Kullar yerleşkesinde ki bölümlere (öğrenci talep ve diğer ko

Özel Kartepe Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu

Bu yıl hizmet vermeyi planladığımız ücretsiz servis imkanı ile Arslanbey Yerleşkesinde bulunan tüm bölümlere ve Kocaeli Meslek Yüksek Okulu Kullar yerleşkesinde ki bölümlere (öğrenci talep ve diğer koşulların uygunluk sağlaması durumunda) ücretsiz servis imkanımız olacaktır.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır