Ordu Erkek Apartları ve Yurt Ücretleri

Ordu Erkek Öğrenci Apartları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Ordu şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Ordu Erkek Öğrenci Apartları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Ordu yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Ordu Erkek Öğrenci Apartları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Ordu Erkek Öğrenci Apartları Fiyatları

Ordu Erkek Öğrenci Apartları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Ordu Divisey Pansiyon

Ünye, Ordu

Burada gençlerimize, öğrenim hayatları boyunca geleceğe huzur içerisinde ve uygun koşullarda hazırlanmalarını sağlamayı ve onların başarılı olmaları için uygun ortamları sunmayı hedef ve misyon edindi

Ordu Divisey Pansiyon

Burada gençlerimize, öğrenim hayatları boyunca geleceğe huzur içerisinde ve uygun koşullarda hazırlanmalarını sağlamayı ve onların başarılı olmaları için uygun ortamları sunmayı hedef ve misyon edindik.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır