Sivas Kız Yurtları ve Apartları

Sivas Kız Öğrenci Yurtları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Sivas şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Sivas Kız Öğrenci Yurtları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Sivas yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Sivas Kız Öğrenci Yurtları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Sivas Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları

Sivas Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Sivas Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Sivas

Çağdaş, duyarlı, ilgili ve modern yönetim anlayışı ile her zaman öğrencilerinin memnuniyetini hedefleyen yurdumuz, öğrencilerimizin öğrenimleri ve konaklamaları süresince güvenli-güvenilir ve çağdaş b

Sivas Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Çağdaş, duyarlı, ilgili ve modern yönetim anlayışı ile her zaman öğrencilerinin memnuniyetini hedefleyen yurdumuz, öğrencilerimizin öğrenimleri ve konaklamaları süresince güvenli-güvenilir ve çağdaş bir ortamda barınmalarını sağlamayı birinci ilkesi olarak benimsemiştir.

Akpolat Kız Stüdyo Öğrenci Apart Evleri

Merkez, Sivas

Sivasın en çok tercih edilen Öğrenci evi olan Akpolat Öğrenci Evleri  toplam 33 adet dayalı döşeli daireden oluşmaktadır. Akpolat stüdyo evlerinde  sadece bayanlaın kalabileceği güvenli ve huzurlu bir

Akpolat Kız Stüdyo Öğrenci Apart Evleri

Sivasın en çok tercih edilen Öğrenci evi olan Akpolat Öğrenci Evleri  toplam 33 adet dayalı döşeli daireden oluşmaktadır. Akpolat stüdyo evlerinde  sadece bayanlaın kalabileceği güvenli ve huzurlu bir ortam olarak hazırlanmıştır.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır