Yalova Kız Yurtları ve Apartları

Yalova Kız Öğrenci Yurtları hakkında bilgi almak için, aşağıda listelenen yurtlara göz atın. Yalova şehrinde üniversite kazanan öğrenciler için eklediğimiz yurt seçenekleri arasından dilediğinizi seçin. Yalova Kız Öğrenci Yurtları ve varsa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yurtlar tarafından eklenen Yalova yurt odalarını, görselleri ile beraber inceleyip rezervasyon yapmakta mümkün. Şuan Yalova Kız Öğrenci Yurtları kategorisinde bulunuyorsunuz.

Yalova Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları

Yalova Kız Öğrenci Yurtları Fiyatları odada kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 850 TL ile 2750 TL arasında değişiklik gösterebilir. Nihai fiyatlar varsa ilgili yurtların üzerinde yer alır.

Daha fazla

Yalova Vizyon Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Yalova

  Öğrencilerimizin güvenilir, rahat, huzurlu ve konforlu, başarılı bir eğitim hayatı için hizmet veren yurdumuz;  Yalova halkı ve değerli Yalova Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekte gurur duymak

Yalova Vizyon Kız Öğrenci Yurdu

  Öğrencilerimizin güvenilir, rahat, huzurlu ve konforlu, başarılı bir eğitim hayatı için hizmet veren yurdumuz;  Yalova halkı ve değerli Yalova Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekte gurur duymaktadır. 

Yalova Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Yalova

2005 yılından beri hizmetinizde olan Yalova Elif Kız Yurdu, yenilenen Kız Öğrenci Yurdu ve yeni yapılmış olan Erkek Öğrenci Yurdu binası ile uzun yıllardır Yalova'nın 1 numaralı yurdu olarak hizme

Yalova Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu

2005 yılından beri hizmetinizde olan Yalova Elif Kız Yurdu, yenilenen Kız Öğrenci Yurdu ve yeni yapılmış olan Erkek Öğrenci Yurdu binası ile uzun yıllardır Yalova'nın 1 numaralı yurdu olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır