Adana Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Sıcak havalarının insanlarına yansıdığı güzel şehrimiz Adana, ülkemizdeki büyük şehirler arasında en sıcaklarından ve en güzellerinden biridir. Adana’da yaşam oldukça hareketli olarak devam etmektedir. Yemekleri lezzetlidir. Yazın sıcakla verilen imtihan kış mevsiminde yerini ılık ve yaşanası bir havaya bırakır.

Adana Yurt


Adana’ya adımınızı ilk attığınızda bu şehrin kültürü sizi derinden etkilemeye başlayacaktır. Bir taraftan burnunuza gelen kebap kokusu bir taraftan kültürel mirasların gözünüze sunduğu ziyafet ile yaşamak için seçeceğiniz en güzel şehirlerden biridir.

Adana Halkı ve Öğrencilik


Adanalılar misafiri sever ve misafirlerinin Adana’da rahat etmesi için ellerinden geleni yapmaktadır. Bu şehrin güzelliklerini yaşamak ve burada yeni bir hayata başlamak için siz de bir an önce Adana’ya gelmelisiniz.

Adana Yurt Fiyatları


Adana'daki yurt fiyatlarını incelediğimizde genel olarak 550 TL'den başlayıp 1400 TL ye kadar aylık olarak fiyatlandırıldığını görüyoruz. Yeni dönem zamanları ile beraber fiyatlarda %20 zam yapılması bekleniyor.
Üniversitede okumak elbette ki hemen her gencin hayali olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hayaline ulaşan gençler, tercihlerini yaptıktan sonra, eğer şehir dışına kazanırlarsa tatlı bir telaş başlar. Gidecekleri şehirde kalacakları yer bulmak onlar için ilk amaçtır. Ailelerinden uzakta yeni bir yaşama yelken açan gençler için, internet üzerinden yurt bulma siteleri hizmet verir.

Devlet yurtlarına yerleşemeyen gençler için bu hizmetler ideal bir çözümdür. İnternet üzerinden kullanılan e-yurtlar sitesi ile öğrenciler her ilde kendilerine uygun yurdu bulurlar. Sitemizden Adana yurtları hakkında bilgi edinmek, çok kolay ve zahmetsizdir. Adana kentinde yer alan tüm yurtlara detaylı bir şekilde sayfamızdan ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Adana'da pek çok uygarlığın izlerini görmek mümkündür. Ulaşım açısından kolay bir konumda olduğu için tercihlerini Adana'dan yana kullanan gençler oraya havayolu, karayolu ve demiryolu ile gelebilirler Adana hem eğitim hem de gezme amaçlı olarak gelinebilecek nadide şehirlerden bir tanesidir. Öğrenciler için kentin antik havasını solumak bir ayrıcalıktır. Hem okuyup hem de tarihsel doku hakkında bilgi sahibi olarak güzel günler geçirebilirler.

Adana'da Konforlu Yurt İmkanları


Gelelim öğrencilerin nerede kalacağız sorusuna. Yurdu tercih edecek öğrenciler için, güvenlik ön plandadır. Elektrik kesintilerine karşı jeneratör bulunması ve bir su deposunun olması onlar için avantajdır. Ders çalışırken, sessiz bir ortam sağlanması için etüt odaları gerekir. Yurtta verilen kahvaltı ve akşam yemekleri öğrencilerin can simidi olur.

Her öğrenci için sıcak su, banyo, kantin ve rahat ders çalışmak için masa imkânı tanıyan Adana yurt seçenekleri oldukça fazladır. Gerek Adana gerekse Çukurova bölgesinde faaliyet gösteren yurtlar kapılarını öğrencilerine açarlar. Bu işlemler için e-yurtlar sitesine giren öğrenciler kendilerine uygun kriterlere göre seçim yaparlar. Ödeyebilecekleri ücrete göre seçimlerini yapan öğrenciler için bundan sonra okulu bitirmek dışında bir şey kalmaz.

Adana Yurt Fiyat Aralığı


Kalacağınız yurt seçimini yaptıktan sonra ücretlendirme konusu işin içine girer. Kendi tercihleriniz doğrultusunda isteklerinize göre belirlenen Adana yurt fiyatları hakkında siteden bilgi alabilirsiniz. Odanızda nasıl bir konfor talep edersiniz? Mesela bavul odası, ütü masası gibi ekstra hizmetlerden faydalanmak isterseniz fiyat ona göre belirlenir. Adana'da yer alan tüm yurtların detaylı bilgilerini eyurtlar sayfamız üzerinden öğrenebilirsiniz.

Adana şehrinde üniversite kazanmış öğrencilerin sevinci, öğrenci yurdu aramayla beraber telaşa dönüştü. Konaklama kriterleri arasında en önemlisi ise yurt fiyatları. Her sene milyonlarla öğrenci, üniversite tercihi yapıyor ve bunlardan bir kısmı Adana şehrindeki üniversitelerden bir tanesini kazanıyor. Adana yurtları arasında onlarca alternatif yurt seçimi yapmakta kolay değil. Yurdun verdiği hizmetlerin yanında öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu yurt fiyatları oluyor. Adana erkek yurtları ve Adana kız yurtları için olduğu kadar Adana öğrenci apartları için de durum aynı.

Adana Yurtları ve Fiyat Seçenekleri

Adana yurt fiyatları odalarda kalacak kişi sayısına göre değişiklik göstermekle birlikte 700 TL - 3500 TL arasında değişilik gösteriyor. Fiyatlardaki bu yükseklik öğrenciler için ödeme zorluğu oluşturken, Adana 500 TL yurt, Adana 1000 TL yurt gibi aramalar sıklaşıyor. Adana erkek yurtları ve Adana kız yurtları için de fiyatlar aynı şekilde. Fiyatlar arasında en yüksek ücrete sahip oda tipi Tek kişilik odalar olurken, doğru orantıda sırasıyla 2 kişilik yurt odaları ve 3 kişilik odalar en yüksek şekilde fiyatlandırılanlar arasınde yer alıyor.Adana şehrinde bulunan üniversitelerden bazıları:

Çukurova Üniversitesi,Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi 'dir.

Daha fazla

Adana Özel Ada Kız Yurdu

Seyhan, Adana

Bizimle öğrenciler mutlu, aileler huzurlu.Tüm enerjimiz ve vizyonumuz ile sizler için varız ve hep daha iyisi için çalışacağız

Adana Özel Ada Kız Yurdu

Bizimle öğrenciler mutlu, aileler huzurlu.Tüm enerjimiz ve vizyonumuz ile sizler için varız ve hep daha iyisi için çalışacağız

Adana Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu

Seyhan, Adana

24 saat sıcak su ve kalorifer için ekstra bir ödeme yapmadan;gece-gündüz görevlileri ve kurulu kamera sistemiyle sağlanan güvenli bir ortamda;ilgi ve tercihlerinize göre sizi kabul etmeye hazır bir so

Adana Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu

24 saat sıcak su ve kalorifer için ekstra bir ödeme yapmadan;gece-gündüz görevlileri ve kurulu kamera sistemiyle sağlanan güvenli bir ortamda;ilgi ve tercihlerinize göre sizi kabul etmeye hazır bir sosyal çevre içinde,çok daha ekonomik,çok daha kaliteli bir yaşam,sizi beklemektedir.

Adana Elit Apart Kız Öğrenci Pansiyonu

Merkez, Adana

Apartımız Ç.Ü ve BTÜ’ne 3 dakika mesafede egzoz dumanı ve şehir gürültüsünden uzak tertemiz havası ile huzurlu barınma için ideal bir ortamdır.

Adana Elit Apart Kız Öğrenci Pansiyonu

Apartımız Ç.Ü ve BTÜ’ne 3 dakika mesafede egzoz dumanı ve şehir gürültüsünden uzak tertemiz havası ile huzurlu barınma için ideal bir ortamdır.

Fırsat
Cazip fiyatlarla rezervasyon yapmak için giriş yapın, fırsatları kaçırmayın! Giriş yap
Fırsat
Cazip fiyatlı rezervasyonlar için giriş yapın!
Giriş yap

Çukurova Çınar Özel Kız Yurdu

Çukurova, Adana

Çınar Kız Öğrenci Yurdu Adana Profesyonel yönetim anlayışı ve güler yüzlü personeli ile, kız öğrencilere en iyi, en güvenli, en huzurlu barınma olanaklarını sunmaktadır.

Çukurova Çınar Özel Kız Yurdu

Çınar Kız Öğrenci Yurdu Adana Profesyonel yönetim anlayışı ve güler yüzlü personeli ile, kız öğrencilere en iyi, en güvenli, en huzurlu barınma olanaklarını sunmaktadır.

Adana Nil Özel Kız Öğrenci Yurdu

Çukurova, Adana

Adana Nil Kız Öğrenci Yurdu; değişime açık, yeniliğe istekli, çağdaş ve profosyonel yönetim anlayışı ve hizmet kalitesiyle öğrencilere özverili hizmet vermenin bilincinde olan ve bu bilinçle hareket e

Formu doldur, bilgi mesajı cebine gelsin
79713
Sms göndererek Açık Rıza Metnini ve Aydınlatma Metnini okumuş sayılırsınız

Adana Nil Özel Kız Öğrenci Yurdu

Adana Nil Kız Öğrenci Yurdu; değişime açık, yeniliğe istekli, çağdaş ve profosyonel yönetim anlayışı ve hizmet kalitesiyle öğrencilere özverili hizmet vermenin bilincinde olan ve bu bilinçle hareket eden bir kurumdur. 

Seyhan Özel Kız Öğrenci Yurdu

Seyhan, Adana

Adana Seyhanda bulunan Kız Öğrenci yurdumuz  güvenli, sağlıklı, huzurlu bir ortamda 2 ve 3 kişilik odalarla hizmet vermektedir. Adana'nın en çok tercih edilen  Yurdumuzu ve Fiyatlarımızı görmeden

Seyhan Özel Kız Öğrenci Yurdu

Adana Seyhanda bulunan Kız Öğrenci yurdumuz  güvenli, sağlıklı, huzurlu bir ortamda 2 ve 3 kişilik odalarla hizmet vermektedir. Adana'nın en çok tercih edilen  Yurdumuzu ve Fiyatlarımızı görmeden karar vermeyiniz…

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır