Sakarya Hendek Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Sakarya şehrine bağlı Hendek ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Hendek ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Hendek için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hendek yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Hendek erkek yurtları ve Hendek kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Hendek Yurt Oda Fiyatları

Hendek yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber 700 TL ile 3250 TL arasında değişiyor.Sakarya şehrindeki Hendek erkek yurtları ve Hendek kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Hendek yurtları için sitemizde yer alan;
En düşük Hendek yurt fiyatı: 5750 TL
En yüksek Hendek fiyatı: 7500 TL fiyat aralığındadır.

Daha fazla

Akçay Bayan Apart Pansiyon

Hendek, Sakarya Rezervasyon yapılabilir

Hendek’te kız öğrencilere yurt, pansiyon ve apart hizmeti veren Akçay Bayan Pansiyon, geçmişten gelen deneyimi ve kız öğrenci yurdunda sağladığı ayrıcalıkları ile öğrencilere en üst düzeyde rahatlığı

Fiyatları sadece üye olanlar görebilir

1 ile 4 kişilik odalar

Akçay Bayan Apart Pansiyon

Hendek’te kız öğrencilere yurt, pansiyon ve apart hizmeti veren Akçay Bayan Pansiyon, geçmişten gelen deneyimi ve kız öğrenci yurdunda sağladığı ayrıcalıkları ile öğrencilere en üst düzeyde rahatlığı sağlamaktadır.

Rezervasyon yapılabilir

Kredi Kartına 12 Taksit

Fiyatları sadece üyelerimiz görebilir

Telif © 2015-2021 Tüm hakları saklıdır