Sakarya Hendek Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

şehrine bağlı Hendek ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Hendek ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Hendek için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hendek yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Hendek erkek yurtları ve Hendek kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Hendek Yurt Oda Fiyatları

Hendek yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Hendek erkek yurtları ve Hendek kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Hendek yurtları için sitemizde yer alan;
En düşük Hendek yurt fiyatı: 5750 TL
En yüksek Hendek fiyatı: 7500 TL fiyat aralığındadır.

Daha fazla

Akçay Bayan Apart Pansiyon

Hendek, Sakarya

Hendek’te kız öğrencilere yurt, pansiyon ve apart hizmeti veren Akçay Bayan Pansiyon, geçmişten gelen deneyimi ve kız öğrenci yurdunda sağladığı ayrıcalıkları ile öğrencilere en üst düzeyde rahatlığı

1 ile 4 kişilik odalar

Akçay Bayan Apart Pansiyon

Hendek’te kız öğrencilere yurt, pansiyon ve apart hizmeti veren Akçay Bayan Pansiyon, geçmişten gelen deneyimi ve kız öğrenci yurdunda sağladığı ayrıcalıkları ile öğrencilere en üst düzeyde rahatlığı sağlamaktadır.


1 ile 4 kişilik odalar

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır