İstanbul Büyükçekmece Yurtları Erkek ve Kız Yurt Fiyatları

Üniversite hayatının en güzel, en verimli, en renkli, en hareketli ve en eğitici geçeceği il İstanbul'dur. İstanbul birçok yönüyle üniversite eğitimi almak için en ideal kenttir. İle gelen öğrencilerin barınması için devlet yurdu, özel yurtlar, apartlar ve kiralık evler seçenek olarak sunulur. Her bir seçeneğin kendince ayrıcalıkları vardır.
Büyükçekmece, İstanbul'un Avrupa yakasında bulunmaktadır. İstanbul Büyükçekmece yurtları Yeni Yüz Yıl Üniversitesi ve İstinye Üniversitesi öğrencilerine hitap etmektedir. Yurtların bazıları üniversitede okuyan öğrencilerin yanında üniversitedeki akademisyenlerin de kalmasına imkan tanır. Yurtlarda tek kişilik oda imkanı bulunduğundan akademisyenlerle öğrencilerin bir arada kalmasında sıkıntı yaşanmaz. Tek kişilik odaların wc, duş, TV, kütüphane gibi ihtiyaçları içindedir.

Büyükçekmece Yurt Fiyatları


Ailesinden ayrılan öğrencilerin en çok özlem duydukları şey ev sıcaklığıdır. Kendi evinde olmanın sıcaklığını vermeye çalışan Büyükçekmece yurtları odalarını ve her mekanını özel olarak tasarlamıştır. Modern ve şık bir tasarıma sahiptirler. Yurt kavramının akıllarda oluşturduğu soğukluktan çok uzaktır. Evin sıcaklığını, otellerin konforunu bir arada sunarlar.
Derslerine sessiz bir ortamda çalışmak isteyenler için etüt odaları bulunur. Odalarda her öğrenciye ait masalar mevcuttur. İsteyen öğrenciler evlerinde olduğu gibi odasında ve çalışma masasında çalışabilir. Yatağına uzanıp kitabını okuyabilir. Yataklar, bazalı veya ranzalı olabilir. Tek kişilik odalarda bazalı yataklar tercih edilir. Daha yüksek sayıdaki odalarda yurdu tercihine göre bazalı veya ranzalı olabilir. İstanbul Büyükçekmece yurt fiyatları üzerinde konfor ve lüks etkilidir.

İstanbul Büyükçekmece Yurtları İmkanları


Genç insanlar sağlıklı yaşamlarını hayatları boyunca sürdürebilmek için spor ve fitnes yapmak ister. Yurt hayatı buna engel olmamalı düşüncesinde olan yöneticiler mekana teknolojik aletler ve ekipmanlarla donatılmış spor salonu ve fitnes salonu eklerler. Salonlar öğrencilerin yurtlara bakışında kocaman bir artıdır. Yemekler mekanda veya yemek şirketleri tarafından hazırlanıp sıcak sıcak servis edilir.
Öğrencilerin güvenliği için güvenlik kameraları, güvenlik görevlisi, yangın alarm sistemi, duman dedektörü, doğal gaz dedektörü, yangın merdiveni gibi bütün detaylar düşünülmüştür. Yurda bilinmeyen insanların girmemesi için giriş çıkışlar kartla yapılır. Her türlü elektrik ve su kesintisine karşı tedbir alınmıştır. İhtiyaçların sağlanması ve atıştırmalıklar için kantin hizmeti verilmektedir.
şehrine bağlı Büyükçekmece ilçesinin öne çıkan yurtları hakkında merak edilen bilgileri bu sayfada derledik. Büyükçekmece ilçesinde aradığınız yurtlara ait kriterleri, Büyükçekmece için daraltıp doğru yurda hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Büyükçekmece yurt fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yapmak için seçtiğiniz yurdun detayındaki odalar bölümünü inceleyebilirsiniz. Büyükçekmece erkek yurtları ve Büyükçekmece kız yurtları kategorileri için menü altında bulunan butonlardan yardım alabiliriniz.

Büyükçekmece Yurt Oda Fiyatları

Büyükçekmece yurt fiyatları oda kontenjanına göre değişmekle beraber aylık 900 TL ile 4250 TL arasında değişiyor. şehrindeki Büyükçekmece erkek yurtları ve Büyükçekmece kız yurtları arasında seçim yapmak için menü altındaki butonlardan yardım alabilirsiniz.

Daha fazla

Büyükçekmece Republika Acedemic Öğrenci Apart

Büyükçekmece, İstanbul

Republika Academic Aparts, İstanbul’da üniversite öğrencilere özgü, yepyeni bir yaşam alanı olarak tasarlanmış, Türkiye’nin bu alanda ilk projesidir. Republika Academic Aparts işletmeleri özgün tasarı

Büyükçekmece Republika Acedemic Öğrenci Apart

Republika Academic Aparts, İstanbul’da üniversite öğrencilere özgü, yepyeni bir yaşam alanı olarak tasarlanmış, Türkiye’nin bu alanda ilk projesidir. Republika Academic Aparts işletmeleri özgün tasarımları, tüm detayları düşünülmüş fonksiyonları, şehrin önemli noktalarına ve fuar alanlarına olan yak

Telif © 2015-2024 Tüm hakları saklıdır